چهارشنبه,22 آبان 1398
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09303558070

string(100) "برگزاری دومین همایش و جشنواره ملی طبیعت‌گردی و طب سنتی"

برگزاری دومین همایش و جشنواره ملی طبیعت‌گردی و طب سنتی

پزشکنا- دومین همایش و جشنواره ملی طبیعت‌گردی، طب سنتی و گیاهان دارویی با مشارکت ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین روز این رویداد با نشست هم‌اندیشی طب‌سنتی تحت عنوان «تهدیدها و فرصت‌های پیش رو» با حضور دستیاران، اعضای هیات‌ علمی و مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

کارگاه فرصت‌های کارآفرینی، بازاریابی و اشتغال در کشت گیاهان دارویی و وضعیت فراوری و کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم، تور شناسایی گیاهان دارویی با صعود کوهنوردان به قله کرکس نطنز به همراهی متخصصان این حوزه و مراسم ویژه کودکان از برنامه‌های روز دوم برگزاری این جشنواره است.

در روز سوم این جشنواره که در روزهای ششم تا نهم تیرماه سال جاری در شهرستان نطنز برگزار می شود، کارگاه‌های اولویت‌ کشت گیاهان دارویی منطقه نطنز و خواص آن، کلاس‌های حفظ سلامت و زالودرمانی، کلاس‌های آموزشی تور کویرنوردی متین آباد، تور ابیانه نطنز و بازدید از موزه رهگشای بادرود با هدف کسب نشاط و سلامتی از طبیعت به همراه مراسم جشن اختتامیه برپا می شود.

این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن