دوشنبه,05 مهر 1400
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09303558070

NULL string(79) "با فنون خواندن بدون فراموشی، کنکور آسان است" NULL
با فنون خواندن بدون فراموشی، کنکور آسان است

با فنون خواندن بدون فراموشی، کنکور آسان است

با یادگیری فنون خواندن بدون فراموشی، دیگر نیازی به خریدن کتابهای کمک درسی بی­شمار ندارید و خواهید آموخت که موفقیت ­درکنکور و در رشته دلخواه واقعا آسان است.

مصطفی بهمن ابادی، مدیرعامل موسسه جوانان خلاق و بنیانگذار مهندسی مطالعه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یکی از مشکلات اصلی داوطلبان کنکور این است که با فنون درس خواندن آشنا نیستند.

اگر داوطلبان کنکوربا قدرت های مغزشان و فنون مهندسی مطالعه آشنا شوند با برنامه ریزی خوب و تلاش هدفمند به راحتی می توانند در کنکور قبول شوند و ضمن کسب رتبه های بابا، در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول شوند.

وی افزود: شناخت توانمندی ها و نقشه های ذهنی مغز و استفاده از آن در مطالعه، سرعت یادگیری و یادآوری مطالب را تا 10 برابر افزایش می­دهد.

بهمن آبادی افزود: افراد در دوران خدمت سربازی ، برای دو سال خدمت حدود 3 ماه آموزش می بینند که چگونه از ابازار و امکانات استفاده نکنند. ولی هیچگاه به دانش اموزان آموزش داده نمی شود که چگونه توانمندیهای مغز خود را بشناسند و از آن استفاده کنند.

بنیانگذار مهندسی مطالعه ضمن انتقاد از سیستم آموزش کشور، گفت: باید به هر طریق ممکن دانش آموزان درطول دوران تخصیل با قدرت های مغز و فنون مطالعه آشنا شوند زیرا اشنایی با این فنون می­تواند باعث یادگیری بهتر آنها و در نتیجه افزایش علاقه آنها به درس و افزایش بازدهی علمی خواهد شد.

بهمن آبادی هدف از توسعه فنون مطالعه را کسب موفقیت در کنکور و

وی گفت: تنها راه توسعه عدالت آموزشی در کشور، توسعه فنون خواندن بدون فراموشی در بین دانش آموزان سراسر کشور است. اگر دانش آموزان سراسر کشور با این فنون اشنا شوند مس توانند با همان کتابهای درسی خود بهمطالعه صحیح بپردازند و موفقیت های زیادی را کسب کنند.

بر همین اساس دوره طلایی «فنون خواندن بدون فراموشی» طراحی شده است و تمامی دانش اموزان و داوطلبان کنکور در سراسر کشور می توانند به صضورت نلاین در این دوره شرکت نمایند و با یادگیری این فنون نمارت عالی کسب کنند و احتمال قبولی خود را در کنکور در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود با کمترین هزینه تا 10 برابر افزایش دهند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر وثبت نام آنلاین روی لینک زیر کلیک نمایند

 

اطلاعات بیشتر در مورد این دوره موفقیت زا

خواندن 428 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 آبان 1399 19:46
این مورد را ارزیابی کنید

رسانه

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید