پنج شنبه,13 آذر 1399
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09303558070

NULL string(70) "ساعت کاری بیمارستان ها در ایام عزاداری"

ساعت کاری بیمارستان ها در ایام عزاداری

معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه تمام بیمارستانهای دولتی به صورت 100 درصدی فعالیت خود را در ایّام عاشورا و تاسوعا ادامه خواهند داد، گفت: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستان حضور خواهند داشت.

پزشکنا-  دکتر قاسم جان بابایی درخصوص ارائه خدمات درمانی در ایام عزاداری تاسوعا و عاشورا گفت: در ایام تعطیل عزاداری حسینی، تمام بیمارستانهای دولتی با تمام پتانسیل موجود، فعالیت خود را ادامه خواهند داد و طی برنامه‌ریزی های انجام شده نیروی انسانی و کادر درمانی کافی در بیمارستان ها حضور خواهند داشت.

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستان‌ها حضور خواهند داشت. همچنین بخش اورژانس بیمارستان ها و اورژانس 115 سراسر کشور برای خدمت رسانی هر چه سریع تر به مصدومان و بیماران احتمالی و عزاداران حسینی فعالیت کامل و ویژه خواهند داشت و لذا مردم در صورت نیاز به اقدامات اورژانسی می توانند با 115 تماس بگیرند.

جان بابایی تصریح کرد: داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور نیز در روزهای تعطیل فعال خواهند بود و تمام بیمار ستان های دولتی موظف به پذیرش بیماران هستند.

براساس گزارش سایت خبری وزارت بهداشت، وی در پایان از همه همکاران اورژانس 115، پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای پوشش خدمات درمانی در ایام عزاداری اباعبدالله حسین (ع) قدردانی کرد.

 

این مورد را ارزیابی کنید

رسانه

نظر دادن